ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «АквановаДевелопмент» створена у 2008 році та є частиною холдингу «Акванова». Основним видом діяльності є будівництво нових, відновлення старих та експлуатація малих гідроелектростанцій на території України. На сьогоднішній день холдинг експлуатує 20 малих гідроелектростанцій загальною встановленою потужністю понад 20 МВт. Усі вони добре працюють, і люди вже позитивно оцінюють їхню роботу.

ТОВ «АквановаДевелопмент» має у своєму складі італійських партнерів, які мають чималий досвід роботи у цій сфері. Так, зокрема, головний партнер в реалізації об’єкту по Нижньому Бистрому «Ідроенерго» (Італія) має за плечима більше десятка реалізованих проектів будівництва МГЕС на території Італії та Чилі.

Усю свою діяльність товариство здійснює виключно в рамках чинного законодавства України, проектує будівництво згідно з встановленими в державі нормами та вимогами, узгоджує його з місцевими громадами.

Для зведення об’єктів закуповує новітнє устаткування відпровідних європейських фірм, але найголовніше при всьому цьому – використовує досвід італійських партнерів у спорудженні.

Поряд з інвестиційною діяльністю ТОВ «АквановаДевелопмент» підтримує соціальні ініціативи тих місцевих громад, з якими працює під час втілення своїх проектів. Наприклад, здійснює капітальні ремонти в школах, садочках, лікарнях, закуповує та встановлює системи енергозбереження, займається ремонтом доріг тощо.

Предмет діяльності:

  • виробництво та постачання електричної енергії;
  • транспортування та передача електричної енергії;
  • реконструкція МГЕС;
  • експлуатація та технічне обслуговування об’єктів електроенергетики

Філософія Компанії

  1. Лише досвідчені та фахові проектувальники
  2. Тільки провідні постачальники обладнання
  3. Якісне і надійне будівництво
  4. Екологічна свідомість та відповідальність

Постанови НКРЕКП №642

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ